Zambet de copil
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Zambet de copil


 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Scrisoare pentru fiecare mamica...!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
naomisarai

naomisarai


Numarul mesajelor : 819
Varsta : 42
Localizare : BR
Stare de spirit : vesela si vorbareata
Data de inscriere : 17/06/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:01 am

Draga mamica bine ai venit pe acest forum! Suntem abia la inceput! De aceea avem mare nevoie de tine! Daca iti doresti sa facem ceva frumos,o punte de intalnire pentru mamici cu aceleasi principii de vietuire in Hristos, participa si tu cu ceea ce Domnul te-a invatat pe tine sau cu ceea ce ti-ar place sa inveti!

Aici poti gasi subiecte foarte variate, care iti pot fi de folos, sau prin care poti sa ajuti pe alte mamici cu experinta pe care o ai!

Pentru ca suntem la inceput, forumul este mai pustiu, de aceea te rugam sa te implici in masura timpului pe care il ai, sa imbogatesti zambetul de copil :flowers: !

Te asteptam si sa nu uiti ca orice intrebare, sfat sau invatatura este de mare folos!

As vrea sa mai stii ca acest forum a fost creat prin multa munca si multe nopti de meditatie si rugaciune!

Personal, multumesc administratorului pentru efortul si intentiile frumoase pe care le-a avut pentru a ne darui fiecarei mamici in parte, posibilitatea de a ne exprima ideile, telurile si de a invata si a ne incuraja una pe alta, astfel incat sa fim gasite vrednice cand Domnul va reveni pe norii cerului!
Domnul sa te binecuvinteze!


Vreau sa spun bun venit la cateva mamci care au vizitat forumul in ultima vreme si pe care inca ... nu le cunoastem!

Asadar...



Bine ai venit ina te asteptam la clubul mamicilor! Ai o fetita foarte scumpica!



Bine ai venit lore00! te mai asteptam!



Bine ai venit tcrilu! Asteptam pozica cu printesa ta!


Ultima editare efectuata de catre naomisarai in Joi Oct 02, 2008 12:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luiza
Vizitator




Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: nu stiu   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 12:20 pm

sunt mamica a 4 copii, doresc sa scriu dar nu prea inteleg cum.Am auzit ca aveti si subiecte de retete sau studiu zilnic din cele Sfinte,nu se vad aceste subiecte decat cu un cont? Dar un loc pentru discutii intre copiii nostrii aveti?
luiza, ramnicu sarat
Sus In jos
naomisarai

naomisarai


Numarul mesajelor : 819
Varsta : 42
Localizare : BR
Stare de spirit : vesela si vorbareata
Data de inscriere : 17/06/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 12:45 pm

Salutare luiza! Ma bucur ca ai venit in clubul nostru pe zambet de copil! Cred ca deja ti-ai facut cont pe forum, asa-i? Dupa ce il faci intri in forumul cu toate subiectele discutate! Te vei bucura de studiul zilnic, spiritualitate la mamici, retete zilnice, rducatie pentru copii si parinti, idei despre sabat si altarul in familie si muklte alte subiecte interesante! Te astemptam asadar sate inscrii, apoi vei putea avea acces la ele, daca deja nu ai facut-o! Dupa ce te insrii,iti vor apare o lista mare cu toate subiectele abordate si vei da clic pe ele si astefel iti vei putea alege ceea ce este de interes pentru tine, apoi mai vorbim! O zi binecuvantata!
Sus In jos
Doriana
Admin
Doriana


Numarul mesajelor : 1149
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 13/06/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 5:10 pm

luiza bine ai venit!!!
naomisarai, nu am stiut de initiativa ta cu acest topic! dar te felicit, frumoasa idee!
am vazut abia tarziu ca zambet de copil a fost siteul saptamanii pe Intercer, multumim fratelui Lucian pentru idee!

:bravo1:
Sus In jos
https://zambet-de-copil.forumgratuit.ro
dana

dana


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 50
Localizare : brasov
Data de inscriere : 28/09/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 6:52 pm

eu asa v-am descoperit ieri.Am intrat pe intercer si am dat de acest site .ma bucur ca v-am gasit
Sus In jos
Doriana
Admin
Doriana


Numarul mesajelor : 1149
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 13/06/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 8:33 am

deci a avut o idee buna.mie mi-a trimis un mail dar evident ca nu l-am vazut decat dupa ce forumul era deja de vreo 4 zile, ales ca siteul sapt :lol3:

bine ai venit dana!!!
si noi ne bucuram.
Sus In jos
https://zambet-de-copil.forumgratuit.ro
ina

ina


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 45
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 15/09/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 5:17 pm

ciao fetelor!
multumesc pentru frumoasa primire Scrisoare pentru fiecare mamica...! 2520140210
Am o fetitza pe nume Sarah-Alexandra care-i nazdravana foc,(poate linistita concura cu un baietel)
Are deja 2 ani si jumatate dar inca nu merge la gradinita. Cand eu sunt la lucru, sta la bunici.
Din pacate cu timpul nu stau foarte bine, de fapt numai de la lucru apuc sa intru sa citesc ce mai este nou pe site.
Sa aveti o zi frumoasa si linistita alaturi de copilasi. :sarut:
Sus In jos
http://www.flickr.com/photos/27496071@N06/
dana

dana


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 50
Localizare : brasov
Data de inscriere : 28/09/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 7:15 pm

multumesc pt primire.citesc cu sufletul la gura tot ce scrieti
Sus In jos
Doriana
Admin
Doriana


Numarul mesajelor : 1149
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 13/06/2008

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 9:02 pm

ina, bine ai venit iti zic si eu!
naomisarai (beatrice) a fost fascinata de sarah si de pozele postate cu familia voastra, si a tinut neaparat sa te alaturi noua.acum e plecata dar sigur se va bucura ca ai aparut :blink:

dana te mai asteptam cu sfaturi, esti mama de copii maricei si tu stii mai bine decat multe dintre noi...ce ne asteapta :)
Sus In jos
https://zambet-de-copil.forumgratuit.ro
daniela
Vizitator




Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 8:49 pm

ce pot sa spun?As vrea sa fiu de folos dar nu stiu ce va intereseaza.Mi-ar fi mai usor sa raspund la intrebari.Tot ce pot afirma cu tarie este ca ai nostri copii fac mai mult ce facem noi ,nu ce le spunem sa faca:vor tipa ca si noi,vor manca la fel etc....Am obisnuit fetele de mici sa nu manance intre mese si ma tot suparau intrebandu-ma cand au voie sa bea apa.Azi mi-as dori sa fie la fel pt ca mancam cu totii oricand si mie greu sa le tin morala lor cand si eu ma mai scap sa mananc.Deci am nevoie de rugaciune si de un suport de grup sa fiu tare ca stanca in ce priveste principiile.
Sus In jos
mamamona
Vizitator




Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 5:11 pm

Buna ziua, m-am bucurat mult sa gasesc un forum pentru parinti crestini, unde ei sa se poata incuraja reciproc in cresterea copiilor. Va rog sa-mi spuneti de ce nu mai este posibila inscrierea pe forum (crearea unui cont)?

Va multumesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Icon_minitime

Sus In jos
 
Scrisoare pentru fiecare mamica...!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Zambet de copil :: Anunturi si Informatii :: BINE ATI VENIT!-
Mergi direct la: